چاپ        ارسال به دوست

در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۵هزار و ۶۱۰ نفر ساعت از آموزش های همگانی اورژانس ۱۱۵ استان قم بهره مند شدند.

به گزارش خبرنگار وب دا از قم، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان با اشاره به فعالیت های مستمر واحد آموزش این مرکز در راستای ارائه آموزش های تخصصی و همگانی به اقشار مختلف گفت: در ۶ ماه نخست امسال تعداد ۲۶۴۰ نفر از اقشار مختلف از این آموزش های همگانی بهره مند شدند.
دکتر محمد جواد باقری با بیان اینکه از ابتدای امسال تا پایان شهریور ماه۵۶۱۰ نفر ساعت از آموزش های همگانی اورژانس ۱۱۵ استان بهره مند شدند افزود: در این مدت رانندگان حمل و نقل عمومی در قالب ۳۹ دوره بیشترین گروه شرکت کننده در دوره آموزش همگانی احیاء بودند که ۹۵۵ نفر از آموزش های احیاء همگانی مقدماتی استفاده کردند.
وی همچنین از برگزاری ۸۲ دوره آموزشی در ۶ ماه گذشته برای گروه ها و نهادهای مختلف خبرداد و گفت: مدرسین واحد آموزش اورژانس ۱۱۵ در این دوره ها موارد امدادی لازم پیرامون احیاء را به شرکت کنندگان آموزش دادند.
وی خاطر نشان نمود: دانش آموزان مدارس ،اصناف، امدادگران هلال احمر، دانشجویان بهداشت ، پاکبانان شهرداری، پرسنل اداری بیمارستان حضرت معصومه (ع) و ... از دیگر گروه هایی بودند که با ۲۰۳۳ نفر در شش ماهه امسال از این آموزش ها به صورت تخصصی و مقدماتی بهره مند شدند.

 


٠٨:٤٥ - پنج شنبه ١٠ مهر ١٣٩٣    /    شماره : ١٦٩٠٧    /    تعداد نمایش : ١٥٢٧