چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:

اتحاد و همدلی میان خانواده سلامت از بین نمی رود/پرستاران جزو خانواده سلامت هستند


رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم ابراز داشت: اتحاد و همدلی میان خانواده سلامت از مسائل مهم و ضروری در جامعه است که نباید مورد غفلت قرار گرفته و خدشه دار شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر ایرانی خواه امروز در مراسم تجلیل از پرستاران نمونه استان قم که همزمان با میلاد حضرت زینب کبری (س) برگزار شد گفت: پرستاران با الگوگیری از این بانوی باکرامت همواره در راستای خدمات رسانی به مردم گام برداشته و می کوشند تا بهترین خدمات را ارائه دهند.
وی بیان داشت: پرستاران به عنوان انسان های فداکار و ایثارگر در جامعه فعالیت می کنند و با تمامی سختی ها و مشکلات لحظه ای دست از فداکاری بر نمی دارند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه پرستاران جزو خانواده سلامت هستند گفت: این خانواده هیچگاه از هم جدا نبوده و همواره در کنار هم تلاش و ایثارگری می کنند.
دکتر ایرانی خواه ابراز داشت: اتحاد و همدلی میان خانواده سلامت از مسائل مهم و ضروری در جامعه است که نباید مورد غفلت قرار گرفته و خدشه دار شود.
وی به طرح حضور در مراکز آموزشی درمانی همزمان با هفته پرستار اشاره کرد و گفت: امسال در قالب طرح جدیدی هر روز در یکی از مراکز آموزشی درمانی حاضر شدیم و ضمن تبریک روز پرستار مشکلات جامعه پرستاری مورد بررسی قرار گرفت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در ادامه با گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: تقارن روز پرستار با ایام الله دهه فجر را ارج می نهیم و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و شهدای پرستار را گرامی می داریم.
دکتر ایرانی خواه گفت: پرستاران در عرصه های مقاومت و ایستادگی در پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال جنگ تحمیلی و دفاع از حرم همواره تلاش جدی و تاثیرگذار داشته اند که بر کسی پوشیده نیست.
وی بیان داشت: انقلاب اسلامی ایران امروز به عنوان الگویی در جهان مطرح است که این الگو توسط مردم ایران و با رهبری امام خمینی(ره) و با توکل به خداوند محقق شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم ادامه داد: باید این انقلاب را ارج نهاده و در تبیین ارزش های انقلاب و دستاوردهای مهم آن در تمامی عرصه ها بکوشیم.


 


١١:٢١ - شنبه ١٦ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٢٦٠٢٨    /    تعداد نمایش : ٣٨٨