چاپ        ارسال به دوست

استاندار قم:

شغل پرستاران مقدس است/همواره قدردان زحمات پرستاران هستم


استاندار قم ابراز داشت: پرستاران کارشان مقدس است و بنده همواره از زحمات آنها و به ویژه پرستاران استان قم قدردانی می کنم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، مهندس صادقی امروز در حاشیه برگزاری مراسم روز پرستار که به همت دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد گفت: پرستاری حرفه و امر مقدسی است که پرستاران با همه توان در راستای خدمات رسانی به مردم گام برمی دارند.
وی عنوان داشت: خوشبختانه در استان قم همواره پرستاران با خدماتی که انجام می دهند با نیکی از آنها یاد شده و جزو بهترین انسان ها به شمار می روند.
استاندار قم گفت: پرستاران گرچه مشکلاتی داشته و دارند اما این مشکلات باعث نشده که ذره ای در خدمات رسانی آنها اختلال ایجاد شود که قدردان زحمات آنها هستیم.
صادقی گفت: برای رفع مشکلات پرستاران نیز اقداماتی انجام شده و به نظر می رسد که با برنامه ریزی های صورت گرفته مشکلات آنها نیز برطرف خواهد شد.
وی گفت: باید قدردان این عزیزان باشیم چرا که که کسانی که در بدترین شرایط در کنار ما آمده و التیام بخش ما می شوند، پرستاران هستند.
استاندار قم ابراز داشت: پرستاران کارشان مقدس است و بنده همواره از زحمات آنها و به ویژه پرستاران استان قم قدردانی می کنم.


 


١١:٢٤ - شنبه ١٦ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٢٦٠٢٩    /    تعداد نمایش : ٣٦٧