چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:

اتحاد و همدلی در خانواده سلامت ذره ای کمرنگ نمی شود/کسی که به اتحاد ضربه می زند دشمن است


رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: کسی که به اتحاد در جامعه ضربه بزند دشمن است و نباید اجازه دهیم که این اتحادی که در خانواده سلامت ایجاد شده ذره ای دچار خلل شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر ابوالفضل ایرانی خواه در آیین قدردانی از زحمات پرستاران استان قم که در مجتمع فرهنگی حضرت مریم(س) برگزار شد ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: در ابتدا باید این ایام را تبریک گفته و بدانیم که هر چه داریم به برکت انقلاب و نظام اسلامی ایران است.
وی عنوان داشت: انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام راحل و با حمایت گسترده مردم و در راس آن با توکل به خداوند به پیروزی رسید که به عنوان یک انقلاب مردمی در جهان به شمار می رود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم تصریح کرد: خدا را شاکریم که امروز نهال این انقلاب مردمی که با رهبری های امام راحل غرس شد، توسط مقام معظم رهبری به وسعت یک درخت تنومند در آمده و دنیا از این انقلاب به عنوان یک الگو یاد می کنند.
وی در ادامه به روز پرستار اشاره کرد و ضمن تبریک این ایام گفت: پرستاران به عنوان ایثارگران عرصه سلامت همواره در راستای خدمات رسانی به مردم گام برداشته و می کوشند تا با فداکاری در خدمت مردم باشند.
دکتر ایرانی خواه گفت: امام راحل همواره بر اتحاد و همدلی در جامعه تاکید داشتند و همین اصل هم به عنوان یک رمز پیروزی در کشور ما مطرح و موجب به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ایران شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم تاکید کرد: امروز نیز همدلی و اتحاد در جامعه ضروری است و ما در خانواده سلامت اجازه نخواهیم داد که این اتحاد کمرنگ شود.
وی گفت: کسی که به اتحاد در جامعه ضربه بزند دشمن است و نباید اجازه دهیم که این اتحادی که در خانواده حوزه سلامت ایجاد شده ذره ای دچار خلل شود.


 


١١:٣٢ - شنبه ١٦ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٢٦٠٣٢    /    تعداد نمایش : ٦٦٤