چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:

سازمان بیمه سلامت محور اصلی حل مشکلات جامعه است


رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: سازمان بیمه سلامت محور اصلی حل مشکلات جامعه است و اهداف و مشکلات این سازمان و دانشگاه علوم پزشکی باهم مشترک هستند و در راستای حل آن‌ها با همکاری یکدیگر گام برمی‌دارند.

 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر ابوالفضل ایرانی‌خواه ‎در نشست بررسى اجراى طرح ملى سامانه پردازشگر الكترونيك اسناد بسترى در مراكز درمانى دولتى استان قم که با حضور مديرعامل سازمان بيمه سلامت كشور برگزار شد اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی و سازمان بیمه سلامت در عرصه‌های آموزش، بهداشت و درمان دارای اهداف مشترکی هستند.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به طرح تحول عظیم مراکز درمانی، عنوان کرد: طرح تحول نظام سلامت به عنوان انقلاب در حوزه سلامت کشور است که امیدواریم با همکاری سازمان بیمه سلامت و دانشگاه علوم پزشکی هر چه سریع‌تر این طرح به نتایج مطلوب تری برسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه این دانشگاه برای حل مشکلات با سازمان بیمه سلامت همکاری لازم را دارد، تصریح کرد: سازمان بیمه محور اصلی حل مشکلات جامعه است و اهداف و مشکلات این سازمان و دانشگاه علوم پزشکی باهم مشترک هستند و در راستای حل آن‌ها با همکاری یکدیگر گام برمی‌دارند.

وی در راستای اجرای طرح تحول در مراکز درمانی، افزود: خیلی از فرآیندهای این مراکز باید بازنگری و اصلاح شوند.

دکتر ایرانی‌خواه با اشاره به اینکه دعای مردم و مقام معظم رهبری همراه پزشکان است، خاطرنشان کرد: جامعه پزشکی با نگاه دلسوزانه و یک نیت مقدس، اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران را دنبال و به سلامت جامعه کمک شایان می‌کنند. 


 


٠٨:٠٨ - پنج شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٢٧٥٢٠    /    تعداد نمایش : ٣٦٨