چاپ        ارسال به دوست

دکتر ایرانی‌خواه در دیدار با فرماندهی انتظامی استان:

همکاری های بین سازمانی افزایش یابد/ نقش مهم راهنمایی رانندگی و اورژانس ۱۱۵ در کاهش تلفات جاده ای


دکتر ایرانی خواه اظهار داشت: تمام دغدغه و اهتمام خدمتگزاران مردم در زمينه سلامت انجام و اتمام كارهاي برزمين مانده در اين حوزه براي خدمت رسانى بيشتر و بهتر به مردم است و امیدوارم برکت این همدلی و همکاری میان این دو مجموعه شامل حال مردم شده و رضایت‌مندی بیشتر آنان را فراهم آورد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، رییس دانشگاه علوم پزشکی قم با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان از تلاش‌ها و تعاملات مجموعه نیروی انتظامی استان و تقویت همکاری‌های دوسویه تقدیر به عمل آورد.
در این دیدار دکتر ایرانی‌خواه رییس دانشگاه علوم پزشکی قم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از حسن توجه مجموعه نیروی انتظامی در جهت تقویت سطح همکاری‌ها اظهار داشت: تمام دغدغه و اهتمام خدمتگزاران مردم در زمينه سلامت انجام و اتمام كارهاي برزمين مانده در اين حوزه براي خدمت رسانى بيشتر و بهتر به مردم است و امیدوارم برکت این همدلی و همکاری میان این دو مجموعه شامل حال مردم شده و رضایت‌مندی بیشتر آنان را فراهم آورد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم تصریح کرد: متأسفانه فشار و مشکلات مربوط به حوزه حوادث بیشتر متوجه این دو دستگاه است این در حالی است که کمترین نقش را درایجاد آن دارند بنابراین لازم است همه دستگاه‌های دخیل در این امر با انجام یک سیاست‌گذاری اصولی مشکلات این بخش را به صورت ریشه‌ای حل نمایند تا آمار تلافات سوانح کاهش یابد که این امر از جمله کارهای برزمین مانده است.
دکتر ایرانی‌خواه در ادامه افزود: در چند سال اخیر شاهد این امر هستیم که تلفات مربوط به سوانح و تصادفات به مراتب کاهش یافته است که یکی از جمله دلایل این امر ارتقای زیرساختها و همچنین وجود حس همکاری و تعامل دو مجموعه راهنمایی و رانندگی و اورژانس 115 قم می‌باشد.
وی ضمن تاکید بر افزایش سطح همکاری‌ها در میان سازمان‌های خدمت‌رسان تصریح کرد: این اقدام ارزشمند دادستان محترم قم مبنی بر ممنوعیت مصرف قلیان، از جمله اقدامات ارزشمند میان دستگاهی می‌باشد که به طور قطع موجب ارتقای شاخص‌های سلامت می‌گردد.
در ادامه این دیدار سردار مجتبایی ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در حوزه سلامت استان خطاب به دکتر ایرانی خواه گفت: اقدامات ارزشمند جنابعالی و همکاران پرتلاشتان در ارتقای فضاهای درمانی موجب افتخار است و مردم به داشتن چنین مسئولی افتخار می کنند.
وی افزود: مسئولیت این دو مجموعه نسبت به سایر دستگاه‌ها فراگیرتر و دارای مخاطبین بیشتری است و تلاش‌هایی که در این زمینه صورت می گیرد باید جامع و فراگیر باشد و مسئولین نیز بایستی نگاهی عام داشته باشند.
سردار مجتبایی در ادامه یادآور شد: قدرشناسی مسئولیت درجوار کریمه اهل بیت (س) این است که اهتمام بیشتری  نسبت به انجام وظایف داشته باشیم و ما هم خوشحال هستیم که در کنار هم و با همکاری هم توانسته‌ایم خدمت‌گذار مردم شریف استان قم باشیم. 


٠٨:٥٣ - پنج شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٧٩٧٠    /    تعداد نمایش : ٤٨٧