چاپ        ارسال به دوست

با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی قم

آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید ریاست مرکز آموزشی درمانی حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها برگزار شد


با حضور دکتر ایرانی خواه و برخی از معاونین دانشگاه علوم پزشکی قم آیین تکریم و معارفه رئیس مرکز آموزش درمانی حضرت معصومه (س) برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، طی مراسمی با حضور دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، اعضای هیات رئیسه و هیئت علمی دانشگاه دکتر حیدری به عنوان سرپرست جدید ریاست مرکز آموزشی درمانی حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها معرفی و از خدمات دکتر اسحق حسینی تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم رییس دانشگاه علوم پزشکی قم ضمن تبریک ایام فرخنده ماه ربیع الاول با اشاره به موفقیت اخیر دلاور مردان دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام بیان داشت: خبر خشکیده شدن شجره خبیثه داعش توسط مجاهدان اسلام نوید بخش نابودی هیمنه پوشالی استکبار جهانی  است و ان شا الله به زودی شاهد نابودی کامل حامیان داعش و در راس آن حکام ظالم  و مستکبر آمریکا، اسراییل و وهابیت نیز باشیم.

وی در ادامه با اشاره به ویژگی ها و اهمیت مرکز درمانی حضرت معصومه سلام الله علیها بیان داشت: با توجه به اینکه مراجعین به این مرکز کودکان معصومی هستند که به امید بهبودی و سلامتی به این مرکز مراجعه می کنند، فعالیت و خدمت رسانی در این مرکز از جایگاه و قداست خاصی برخوردار است.

رییس دانشگاه در ادامه ضمن تشکر از زحمات چشمگیر و صبوری کارکنان این مرکز ابراز داشت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت بسیاری از مشکلات پیچیده مردم در حوزه سلامت مرتفع شد و به امید خدا و همکاری و همیاری همه خدمتگزاران سلامت با همان قوت و جدیت  ادامه خواهد یافت و به زودی مشکلات موجود در مسیر اجرای آن برطرف خواهد شد.

دکتر ایرانی خواه افرود: با بازنگری و بررسی های صورت گرفته  درعملکرد سه ساله اجرای طرح تحول نظام سلامت برنامه ها و طرح هایی برای بهبود نظام پرداختی تدوین و ارایه گردیده است که امیدواریم با اجرای آنها شاهد رضایتمندی بیشتر در این زمینه باشیم.

رییس دانشگاه با اشاره به تقویت همدلی، مشارکت در امور و احساس مسئولیت برای بهبود وضعیت و کسب رضایت بیشتر مردم گفت: برای اصلاح فرآیندها و حل مشکلات و موانع موجود نباید همواره منتظر بخش نامه و دستورالعمل بود. بلکه می توان با همفکری و تعامل، مشکلات را به حداقل رساند.

وی با تاکید بر ضرورت توجه به اصول علمی حفظ منابع افزود: یکی ازاین مشکلات و معضلات عدم توجه به نحوه صحیح استفاده از منابع مالی است که همواره مورد بحث و چالش بوده است، در صورتی که می توان با کاهش هزینه های غیر ضروری،مدیریت صحیح و برنامه ریزی مناسب و ذخیره درست و منطقی منابع بهترین خدمات و امکانات را هم در اختیار گیرندگان خدمت و هم دراختیار ارائه دهندگان خدمت قرار داد.

دکتر ایرانی خواه ضمن قدردانی از زحمات دکتر اسحق حسینی که  موجب رفع بسیاری از مشکلات این مرکز گردیده است تصریح کرد: نگاه ما به کارهای بر زمین مانده است تا بتوانیم به سمت رضایت حداکثری مردم حرکت کنیم و امیدواریم دکتر حیدری با توجه به انگیزه و تجربه‌ای که دارند در این جهت حرکت نمایند تا یک بیمارستانی نمونه را درسطح کشور داشته باشیم. 


٠٨:٣١ - پنج شنبه ٢ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٨٢٧٦    /    تعداد نمایش : ٨٢٩