چاپ        ارسال به دوست

مراسم تقدیر از فعالان مدارس مروج سلامت استان قم برگزار شد


طی مراسمی از مروجان سلامت استان قم با اهدا لوح و هدایایی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، همایش استانی مدارس مروج سلامت امروز با هدف تقدیر از مدیران و مربیان مدارس مروج سلامت 5 ستاره با مشارکت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل آموزش و پرورش استان در سالن شهید دکتر مفتح دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

در این مراسم مهندس رمضان بیگی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش ضمن تشکر از مدیران و مربیان بهداشت مدارس  و همکاران مرکز بهداشت به نقش طرح تحول در ارتقای کیفی شاخص های بهداشتی مدارس اشاره کرد.

در ادامه برنامه دکتر نیک پور معاون فنی مرکز بهداشت استان به ارائه گزارش نتایج مدارس مروج سلامت سال تحصیلی 96-95 پرداخت. در این گزارش از تعداد 252 مدرسه مروج  57 مدرسه 5 ستاره، 72 مدرسه چهار ستاره، 70 مدرسه سه ستاره و 12 مدرسه دوستاره اعلام شد.

در حاشیه این همایش پروین خواجات کارشناس مسئول سلامت نوجوانان و مدارس مرکز بهداشت استان قم گفت: برنامه مدارس مروج سلامت از سال تحصیلی 89 با 12 مدرسه در سطح استان قم شروع شد و در حال حاضر تعداد مدارس مروج سلامت به 252 مدرسه رسیده است.

وی تصریح کرد: شاخص مدارس مروج سلامت درصد مدارس 5 ستاره است که در استان قم این شاخص 22 و نیم درصد و در سطحی بالاتر از متوسط کشوری قرار گرفته است.

در پایان مراسم به مدارس ستاره دار لوح مروج و به مدیران و مربیان مدارس لوح تقدیر همراه با هدایایی اهدا شد.


 


١٤:٢٩ - سه شنبه ١٧ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٢٨٨٤٦    /    تعداد نمایش : ٧٨٣