چاپ        ارسال به دوست

مانور دور میزی دانشگاه علوم پزشکی قم با محوریت «طرح نوروزی»برگزار شد

مانور دور میزی دانشگاه علوم پزشکی قم با حضور اعضای هیئت رئیسه دانشگاه و مدیران ستادی، روسا و مدیران بیمارستان های دولتی و غیر دولتی و نیز مدیران دستگاه های امدادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر شهیدی رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان قم در حاشیه این مانور گفت: در آستانه عیدنوروز و به منظور آمادگی و هماهنگی هر چه بیشتر دستگاه های بهداشتی و امدادی و درمانی این مانور برگزار شد که با حضور گسترده و اکثریتی مسئولین همراه بود.

وی افزود: با توجه به اینکه باید امور مربوط به بهداشت و درمان با هماهنگی دانشگاه باشد، در این مانور مسولان بیمارستان های بخش غیر دولتی نیز حضور داشتند.

دکتر شهیدی بیان داشت: در این مانور تمامی مسائل اعم از آمادگی ها و مشکلات و کمبودهای مربوط به حوزه بهداشت و درمان به تفکیک از زبان مسئولین طرح و بر ضرورت یکپارچگی و همکاری تمام بخش ها اعم از دولتی و خصوصی با هدف تکریم شهروندان و مسافران و مجاوران کریمه اهل بیت(ع) تاکید شد.

وی بیان داشت: موضوع چاره اندیشی برای مواجهه با حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال و نیز حوادث ترافیکی از جمله محورهای مورد بحث حاضران بود.

لازم به ذکر است که دبیرخانه کارگروه بهداشت و درمان در حوادث غیر مترقبه و پدافند غیر عامل و نیز ستاد هدایت درمان دانشگاه در مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان واقع است و به صورت شبانه روزی هماهنگی امور حوادث و درمان استان را به عهده دارد.

 

 


٠٩:٤٤ - سه شنبه ٨ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٨٩٥٠    /    تعداد نمایش : ٨٦٧