چاپ        ارسال به دوست

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد

۳ تن مواد غذایی فاسد در قم معدوم شد


🔻معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در ۵ روز گذشته هزار و ۸۱ مورد بازرسی و نظارت از ۲۰ هزار واحد تحت پوشش در استان انجام‌شده که در قبال آن ۳ تن مواد غذایی فاسد معدوم شده است.

✅ به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم،
دکتر حسن ایزانلو در نشست خبری که امروز در سالن جلسات دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد، اظهار داشت: طرح تشدید نظارت‌ها در ایام عید نوروز بر واحدهای تحت نظر بیشتر خواهد بود.
وی افزود: طرح تشدید نظارت‌ها و بازرسی‌ها در ایام عید نوروز بر مراکز بهداشتی، هتل‌ها، مراکز عرضه غذا، اماکن بین‌راهی، نمازخانه‌ها و سامانه‌های آب‌رسانی بیشتر از هر زمان دیگری انجام می‌شود.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در طرح تشدید بازرسی‌های عید نوروز 55 نفر از کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی به‌صورت تیم‌های 3 نفره و به‌صورت شبانه‌روزی خدمات و بازرسی‌های خود ارائه می‌دهد.دکتر ایزانلو با هشدار به واحدهای متخلف بهداشتی در ایام عید نوروز عنوان کرد: با تخلفات اثبات‌شده در این روزها برخوردهای شدیدی مانند تعطیلی یا معرفی به مراجع قضایی برخورد می‌شود، تعداد 20 هزار واحد در قم تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی قرار دارد که 2 درصد از این مراکز در ایام عید تحت نظارت و آزمایش قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: نظارت بر واحدهای آب‌رسانی، استخرها، و حوزه‌های مرتبط با آب و بهداشت به‌صورت جدی در ایام عید نوروز دنبال می‌شود و در 5 روز گذشته هزار و 81 مورد بازرسی و نظارت از واحدهای تحت پوشش در استان شده که در قبال آن 3 تن مواد غذایی فاسد معدوم شده است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم با تأکید بر اهمیت طرح تشدید نظارت‌ها در دانشگاه علوم پزشکی قم عنوان کرد: طرح تشدید نظارت‌های دانشگاه علوم پزشکی قم تا  15 فروردین‌ماه سال 97 ادامه خواهد داشت.


 


١١:١٠ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٩٠٣٥    /    تعداد نمایش : ٣٣٦