چاپ        ارسال به دوست

رئیس جدید مرکز تخصصی دندانپزشکی فاطمیه (سلامت) معرفی شد


طی مراسمی با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، سرپرست جدید مرکز تخصصی دندانپزشکی فاطمیه (سلامت) معارفه و از زحمات دکتر مجید احمدی تقدیر به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم،
طی مراسمی با حضور دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر کمال الدین سلامی به عنوان سرپرست جدید مرکز تخصصی دندانپزشکی فاطمیه (سلامت) معرفی و از خدمات دکتر مجید احمدی تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم دکتر ایرانی‏‌خواه رییس دانشگاه علوم پزشکی قم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذاران این مرکز گفت: به نوبه خودم از زحمات پرسنل خدوم مرکز و ریاست پیشین این مجموعه که علیرغم تمام کاستی‌‏ها در انجام وظایف کوتاهی نکردند تقدیر و تشکر می‏‌کنم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره اهمیت حوزه دهان و دندان در حوزه سلامت تصریح کرد: اهتمام دانشگاه این است که با توجه به نیازهای استان و قدمت این مرکز، کاستی‌ها و نواقص را برطرف کرده و با رسیدن به شرایط روزآمد از نظر فضای فیزیکی و تجهیزات،  خدمات ارزنده این مرکز ارتقا یابد. 
دکتر ایرانی خواه ضمن بیان این نکته که کارهای بسیاری هنوز برزمین مانده است و نگاه ما رو به جلو و تلاش بیشتر است ادامه  داد: کسب رضایت مردم و ارائه خدمات مناسب درمانی از مهمترین اولویت‏های دانشگاه علوم پزشکی قم است بنابراین نقد منصفانه به عملکرد می‏تواند در انجام بهتر امور، بسیار راه گشا و موثر باشد.
رییس دانشگاه در ادامه ابراز داشت: من هم از زحمات دکتر احمدی تشکر می‏کنم که در دوران قبول مسئولیت این مرکز، منشا خدمات بسیاری بودند و همچنین برای دکتر سلامی در این مسئولیت جدید آرزوی موفقیت دارم.










 


٠٨:٣٨ - پنج شنبه ١٤ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٧٩٠    /    تعداد نمایش : ١١٤٥