چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست مشترک رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با پزشکان بیمارستان شهید بهشتی/تاکید دکتر ایرانی خواه بر مدیریت صحیح منابع و ارتقا خدمات

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با حضور در بیمارستان شهید بهشتی قم با پزشکان این مرکز آموزشی درمانی نشست مشترک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم،
دکتر ابوالفضل ایرانی خواه در جمع پزشکان بیمارستان شهید بهشتی قم گفت: در ابتدا باید خاضعانه از تلاش‌های شما عزیزان قدردانی کنم که با وجود همه مشکلات، ایثارگرانه در حال تلاش و خدمات رسانی به مردم هستید.
وی عنوان داشت: در این نشست‌ها، مباحث مربوط به مراکز درمانی مورد بررسی و همفکری قرار می‌گیرد که در شناسایی موانع و مشکلات  و رفع آنها بسیار موثر و کارآمد خواهد بود.
دکتر ایرانی خواه به اجرای طرح تحول نظام سلامت اشاره کرد و گفت: این طرحی بود که با تدبیر و برنامه دنبال شد و نه تنها وزارت بهداشت و دولت، بلکه همه قوا در اجرایی شدن آن دخیل بودند و کلیات آن نیز در راستای منویات مقام معظم رهبری بود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم تصریح کرد: با اجرای طرح تحول نظام سلامت، شاهد دگرگونی و یک انقلاب در عرصه سلامت بودیم که هدف اصلی آن رضایت‌مندی مردم می‌باشد که از جمله آن کاهش هزینه های کمرشکن درمان بود.
وی عنوان داشت: البته در میانه راه برخی مباحث موجب بروز مشکلات در اجرای طرح شد که از جمله آن مسائل مالی است که مسئولان امر در حال پیگیری برای ایجاد منابع پایدار هستند و با این وجود هیچ گونه از خدمات طرح تعطیل نشده و با قدرت در حال انجام است.
دکتر ایرانی خواه همچنین بر مدیریت منابع در مراکز درمانی تاکید کرد و گفت: می توان به دور از مسائل حاشیه ای با یک مدیریت صحیح علاوه بر تخصیص صحیح منابع، در راستای ارتقا خدمات نیز تلاش کرد.
در این نشست که دکتر عادلی و دکتر پرهام معاونان دانشگاه علوم پزشکی قم نیز حضور داشتند، پزشکان به بیان دغدغه ها و مشکلات خود پرداختند.

 


١٤:٠٢ - يکشنبه ٧ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٩٣٨    /    تعداد نمایش : ٨١١