چاپ        ارسال به دوست

همزمان با روز جهانی عصای سفید صورت گرفت

تجلیل از خدمات روشندلان دانشگاه علوم پزشکی قم


همزمان با روز جهانی عصای سفید، از خدمات روشندلان دانشگاه علوم پزشکی قم، تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم،
15 اکتبر مصادف با روز جهانی عصای سفید است که هر ساله به این مناسبت طی مراسمی از خدمات و تلاش های روشندلان دانشگاه علوم پزشکی قم تجلیل می شود.

دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های روشندلان گفت: این عزیزان با وجود اینکه از نعمت بینایی محروم هستند، اما دارای توانایی و قابلیت های بسیاری بوده که قطعا دیگران آن را ندارند.

وی با بیان اینکه شما با چشم دل همه مسائل را می بینید که بسیار ارزشمند است گفت: مسئولان باید به روشندلان جامعه توجه بیشتری کرده و دستگاه های اجرایی و به ویژه بخش خصوصی در جذب و استخدام های خود در کارهایی که این عزیزان توانایی دارند، از ظرفیت آنها استفاده کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم ابراز داشت: مسئولان سیاست گذار کشور نیز باید در قوانین و برنامه های خود به این موضوع بپردازند و توجه لازم در زمینه استفاده از ظرفیت های روشندلان را مد نظر قرار دهند.

در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از تلاش ها و خدمات ارزنده روشندلان در دانشگاه علوم پزشکی قم قدردانی شد. شایان ذکر است شش روشندل در دانشگاه علوم پزشکی قم مشغول به کار هستند که یکی از آنها سال گذشته در بیمارستان شهدا قم مشغول به کار شدند.

 

 


١٤:٢٠ - دوشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٣٠٥٥٠    /    تعداد نمایش : ٤٠٤