چاپ        ارسال به دوست

با کسب ۹ رتبه برتر صورت گرفت

درخشش حافظان و قاریان دانشگاه علوم پزشکی قم در جشنواره قرآنی وزارت بهداشت

حافظان و قاریان دانشگاه علوم پزشکی قم در مرحله نهایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برای نخستین بار با کسب ۹ رتبه برتر به‌خوبی در این جشنواره درخشیدند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، مراسم اختتامییه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور عصر روز گذشته ۲۰ مهرماه با تقدیر از نفرات برگزیده در سالن همایش‌های جام‌جم شهر زیباکنار استان گیلان برگزار شد که حافظان و قاریان دانشگاه علوم پزشکی قم با کسب ۹ رتبه برتر توانستند به‌خوبی در این جشنواره بدرخشند.
در این جشنواره، مهدیه شکوری در رشته حفظ ۲۰ جزء قرآن بخش دانشجویان، سمیه سادات رضایی در رشته ترجمه‌خوانی این بخش و ثارالله شجاعی در رشته ترجمه‌خوانی بخش اساتید رتبه‌های اول را کسب کردند.
بر اساس این گزارش، فاطمه عابدینی در رشته حفظ کل قرآن بخش دانشجویان، زینب میرزایی در رشته حفظ کل بخش کارکنان، زینب یاوری در رشته حفظ ۱۵ جزء بخش اساتید و سیدمحمد محمدی در رشته ترجمه‌خوانی بخش کارکنان رتبه دوم را به خود اختصاص دادند .
همچنین، فرشته طیبی‌خرم در رشته منبت و معرق بخش دانشجویان رتبه سوم را کسب کرد و فاطمه طلوعی نیز در رشته ترتیل بخش دانشجویان شایسته تقدیر شناخته شد.

همچنین در بخش اساتید دانشگاه دکتر ثارالله شجاعیتوانست حائز رتبه اول رشته ترجمه خوانی بخش آوایی و خانم زینب یاوری نیز حائز رتبه دوم حفظ 15 جز قرآن کریم شد.

در گروه کارکنان دانشگاه نیز سید محمد محمدی رتبه دوم رشته ترجمه خوانی بخش آوایی را کسب کرد و زینب میرزایی نیز موفق به کسب رتبه دوم حفظ کل قرآن کریم شد.

لازم به ذکر است، مسابقات قرآنی وزارت بهداشت به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از روز چهارشنبه ۱۸ مهرماه‌ در مجتمع صدا و سیمای زیباکنار استان گیلان آغاز و جمعه شب به کار خود پایان داد.


١٠:٥٣ - چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٣٠٥٥٩    /    تعداد نمایش : ٤٧٩