چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگروه اطلاع رسانی طرح بسیج ملی کنترل فشار خون


کارگروه اطلاع رسانی ستاد اجرایی بسیج ملی کنترل فشار خون استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، این کارگروه با حضور دکتر ابوالفضل ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مسئولان و رابطان روابط عمومی دانشگاه برگزار و بر اطلاع رسانی به موضوع طرح بسیج ملی کنترل فشارخون تاکید شد.

محمد رسول مهدوی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی قم در این جلسه گفت: این طرح به صورت کشوری در حال برگزاری است که در دو فاز اطلاع رسانی و تست فشار خون برگزار می شود.

 وی اذعان داشت: مسئولان روابط عمومی مراکز آموزشی درمانی و همچنین معاونت ها به عنوان اعضای کارگروه اطلاع رسانی ستاد اجرایی بسیج ملی کنترل فشار خون تعیین شده‌اند که انتظار است نهایت همکاری و تلاش را در اجرای این طرح ملی به کار بندند.

دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این جلسه با تأکید بر اهمیت تبیین موضوع کنترل فشار خون و لزوم اطلاع رسانی در خصوص اجرای این طرح گفت: روابط عمومی ها نقش موثری در این زمینه داشته و انتظار است با نهایت دقت و ظرافت، به موضوع اطلاع رسانی و تبیین طرح ملی کنترل فشار خون بپردازند.

وی اذعان داشت: هدف از اجرای این طرح پیشگیری و آگاهی رسانی به مردم در خصوص مشکلات و معضلات فشار خون بالا است که امیدواریم در جهت این امر مهم فعالیت های مثمر ثمر انجام شود.

 


١٤:٢٨ - سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٥٠٢    /    تعداد نمایش : ٢٦٣