چاپ        ارسال به دوست

آیین گرامیداشت تجلیل روابط عمومی های دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد
طی مراسمی با حضور دکتر ایرانی خواه، آیین تجلیل از مسئولان روابط عمومی و رابطان خبری دانشگاه علوم پزشکی قم، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، این مراسم همزمان با 27 اردیبهشت ماه روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات برگزار شد که از مسئولان روابط عمومی و رابطان خبری، مراکز بهداشتی درمانی و معاونت های دانشگاه علوم پزشکی قم تجلیل شد.

محمدرسول مهدوی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی قم در این آیین ضمن قدردانی از تلاش های یک ساله صورت گرفته توسط روابط عمومی ها گفت: با تلاش های صورت گرفته، توسط شما عزیزان روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم توانسته جایگاه مطلوبی را در وزارتخانه داشته باشد و در اجرای برنامه ها موفق باشد.

وی بیان داشت: تلاش ما بر اطلاع رسانی به موقع، ارتباط گیری با مخاطبان و تبیین مسائل است تا بتوانیم در این زمینه اهداف بهداشت و درمان را دنبال کنیم.

دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این جلسه با تاکید بر جایگاه ارتباطات و روابط عمومی گفت: این وظیفه مهم و تخصصی است و در واقع روابط عمومی به عنوان پیشخوان هر دستگاه به شمار می رود.

وی ابراز داشت: روابط عمومی رسالت سنگینی بر عهده دارد که انتظار است با بررسی دقیق موضوعات در اجرای رسالت خود نقش آفرینی موثری داشته باشد.

 

 


١٤:٥١ - سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٥٠٥    /    تعداد نمایش : ٢٩٧