چاپ        ارسال به دوست

کمیته عفاف و حجاب دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد/تاکید رییس دانشگاه علوم پزشکی قم بر توجه ویژه به ترویج فرهنگ عفاف و حجاب
کمیته عفاف و حجاب ستاد صیانت از  حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر سیامک محبی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم در این جلسه گفت: این کمیته با توجه به تاکیدات ریاست دانشگاه و در جهت ترویج بیش از پیش فرهنگ عفاف و حجاب در مراکز تابعه دانشگاه از  شکل گرفته است.

وی افزود: در راستای توجه به عفاف و حجاب در مراکز  درمانی استان قم و همچنین برگزاری جلسات آموزشی، نظارت‌ها انجام و به منظور هماهنگی ها و اقدامات لازم کمیته های مربوطه نیز تشکیل شده است.

 دکتر محبی تصریح کرد: برگزاری جلسات پاسخگویی به شبهات موجود در حوزه عفاف و حجاب، برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای خانم ها و آقایان، آشنا کردن هر چه بیشتر دانشجویان با مباحث مربوط به عفاف و حجاب و... از جمله مسائلی است که در این کمیته دنبال می‌شود.

دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این جلسه با اشاره به جایگاه شهر مقدس قم گفت: باید قداست حرمت و شأن قم همواره حفظ شده و همگان در این زمینه مسئولیت داریم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم برای گسترش تذکر لسانی تأکید کرد و گفت: این امر بسیار مهم است و تاثیرگذاری فراوانی نیز دارد به شرط آنکه این تذکر با نهایت احترام و حفظ شأن افراد بیان شود.

دکتر ایرانی خواه با اشاره به راه‌اندازی کمیته های عفاف و حجاب در مراکز درمانی تابعه دانشگاه تاکید کرد: این کمیته ها باید فعالانه تر عمل کرده و مباحث را به صورت کاربردی پیش ببرند، انتظار است این کمیته‌ها در مراکز درمانی غیردولتی نیز فعال شده و اقدامات لازم در راستای ترویج فرهنگ و عفاف را انجام دهند.

 

 


١٣:١٦ - چهارشنبه ٩ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣١٨٣    /    تعداد نمایش : ١٤٩