چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک دکتر قدیر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم به مناسبت فرارسیدن روز اورژانس
پیام تبریک دکتر قدیر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم به مناسبت فرارسیدن روز اورژانس

 بسمه تعالی
وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا

و هـر كـس نفسی را زنـده كـنـد گويا همه مردم را زنده كرده است(سوره مائده آیه 32)

همکاران گرانقدر اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث 
خدمت به بیماران در شرایط دشوار و حساس و نجات جان آنان فرصتی است مغتنم که پروردگار متعال نصیب بندگان برگزیده خود می نماید و شما این فرصت را بدست آورده اید .

بی شک با افزایش روند رو به رشد بیماری ها ، سوانح ، حوادث و بلایا امروز بیش از هر زمان دیگر نیاز به سطوح پیشرفته خدمات و مراقبت های پیش بیمارستانی احساس می شود .

شما تلاشگران عرصه فوریت های پزشکی در بیشتر مواقع اولین کسانی هستید که بر بالین مصدومین و نیازمندان دریافت خدمات درمانی اورژانسی حاضر می شوید و حفظ حیات آنان را بر عهده می گیرید که نشان از اهمیت والای خدمت تان و جایگاه ارزشمند اورژانس 115 است .

لذا لازم است برای ارائه خدمت شایسته به گیرندگان خدمت ، همواره خود را به دانش روز ، مهارتهای فنی و اخلاق حرفه ای آراسته و با احساس مسئولیت و رسیدن بر بالین بیماران در سریعترین زمان ممکن چونان فرشتگان نجات ، حلاوت نجات جان انسان ها را با عمق وجودتان احساس کرده و زندگی دوباره را به ارمغان آورید .

مدیران واحدهای مختلف دانشگاه نیز مسئولانه باید همه توان خود را در ایجاد فضایی مناسب و با نشاط جهت نیل به اهداف فوق و ایجاد بستر مناسب آموزشی و تامین هر چه بیشتر این گروه از درمانگران فداکار و همیشه در صحنه فراهم آورند.

 اینجانب ضمن تشکر از تلاش های بی وقفه پرسنل خدوم اورژانس  ۱۱۵ اعم از عملیاتی و ستادی ، فرارسیدن ۲۶ شهریور ماه ، «روز اورژانس پیش بیمارستانی»  و چهل و چهارمین سال تاسیس اورژانس را به شما و خانواده محترمتان تبریک گفته و از درگاه احدیت توفیق ، سعادت و سلامت را برایتان مسالت می نمایم.

 دکتر محمدرضا قدیر
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم


١٥:٢٨ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣٦٥٧    /    تعداد نمایش : ٥٦١