چاپ        ارسال به دوست

حضور نماینده سازمان جهانی بهداشت در مسجد مقدس جمکراندکتر فاطیما الآوا نماینده سازمان جهانی بهداشت که به قم سفر کرده، با حضور در مسجد مقدس جمکران علاوه بر زیارت این مکان مقدس، با معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، ابراهیم صدوقی معاون خدمات زائران مسجد مقدس جمکران در این دیدار ضمن خیر مقدم به نماینده سازمان جهانی بهداشت گفت: مسجد مقدس جمکران دارای ظرفیت های بسیاری است و شاهد حضور میلیون ها نفر از مشتاقان و زائران در این مکان مقدس هستیم.

وی بیان داشت: توجه به خدمات رسانی به زائران همواره مورد تاکید تولیت محترم است و از این رو معاونت ویژه ای را برای این کار اختصاص داده اند و ما نیز با همه وجود در راستای خدمات رسانی گام بر می داریم.

معاون خدمات زائران مسجد مقدس جمکران با اشاره به انتخاب قم به شهر بدون دخانیت گفت: این طرح اثرات بسیاری به همراه دارد و مسجد مقدس جمکران نیز اعلام آمادگی می کند تا در کنار دیگر دستگاه ها و سازمان های جهانی، در راستای اجرایی شدن این امر مهم تلاش کند.

همچنین در این دیدار خانم دکتر فاطیما الآوا نماینده سازمان جهانی بهداشت با اشاره به طرح تبدیل شدن چهار شهر، مکه و مدینه و همچنین مشهد و قم به عنوان چهار شهر بدون دخانیت گفت: این موضوع در سازمان جهانی بهداشت مطرح و به تصویب رسیده است که امیدواریم در قم نیز با بهره گیری از فضاهای مذهبی بتوانیم در گسترش اجرای این طرح بکوشیم.

وی بیان داشت: قم دارای ظرفیت های بسیاری است که یکی از آنها، مسجد مقدس جمکران است که امیدواریم با همکاری یکدیگر در گسترش این طرح مهم کوشیده و به سلامت مردم کمک کنیم.

 

 


١٤:٠٩ - پنج شنبه ١٠ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣١٩٣    /    تعداد نمایش : ٣٣٩