چاپ        ارسال به دوست

با حکم رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم؛

سرپرست جدید معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم منصوب شدطی حکمی از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، سرپرست معاونت بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قم منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، در این حکم آمده است:

🔸جناب آقای دکتر حسن ایزانلو عضو هیئت علمی دانشگاه

🔸تامین حفظ و ارتقای سلامت عمومی و توجه به سلامت همه جانبه آحاد جامعه اعم از سلامت جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی وظیفه اصلی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که در برنامه های این دانشگاه به عنوان مطالبه جدی مردم، دست اندرکاران و سیاستگذاران سلامت استان قرار دارد.

🔸نظر به تخصص، تجربه ارزشمند و تعهد جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان "سرپرست معاونت بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت دانشگاه" منصوب می شوید تا در چارچوب قوانین بالادستی به ویژه قانون برنامه ششم توسعه و بهره گیری از توان تخصصی و کارشناسی همه اجزای نظام سلامت نسبت به تقویت و بهبود شبکه بهداشت استان، تشکیل پرونده سلامت الکترونیک جهت کلیه خانوارها، اهتمام به سطح بندی خدمات و نظام ارجاع، ارزیابی دقیق و توسعه برنامه پزشک خانواده، تقویت و توسعه برنامه های پیشگیری و استفاده از ظرفیت همکاری بین بخشی و مشارکت مردمی جهت ارتقای سلامت مردم اقدام نمایید.

🔸بحمد الله طی چند سال گذشته و در راستای تحقق طرح تحول بهداشت، با ابلاغ و حمایت وزارت متبوع و اهتمام مسئولین قبلی و کارشناسان فرهیخته و شریف حوزه بهداشت در این زمینه اقدامات ارزشمند و نوید بخشی در خصوص رسالت های فوق انجام شده که تکمیل و تداوم آن در جهت تحقق کامل اهداف و برنامه ها مورد انتظار است.

🔸امید است با اتکال به خداوند متعال و در جهت خدمت به ملت شریف با حضور مستمر در بین مردم و سفر به مناطق و بخش های مختلف استان به ویژه مناطق محروم، در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

🔻دکتر ابوالفضل ایرانی خواه
رئیس دانشگاه

 


١٠:٠٩ - يکشنبه ٥ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٨٢٩٨    /    تعداد نمایش : ١٥٧٢