چاپ        ارسال به دوست

پیشرفت 90 درصدی احداث بیمارستان نیروگاه قم

ساخت بیمارستان نیروگاه قم حدود 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.


معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم در جلسه بررسی آخرین وضعیت احداث و تجهیز بیمارستان نیروگاه بر ضرورت تسریع در روند تکمیل و تجهیز این بیمارستان و اضافه شدن این مجموعه به تعداد مراکز درمانی استان تاکید کرد و گفت: با بهره برداری از این مجموعه خدمتی دیگر به مردم شریف استان و منطقه شهید پرور نیروگاه در قالب طرح تحول سلامت انجام می گیرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم ، دکتر اکرمی این جلسه همچنین خواستار سرعت بخشیدن به مراحل اداری جهت ایجاد و خرید امکانات زیر ساختی و زیربنایی این بیمارستان شد.
وی افزود: به همین منظور جلسات مربوط به بررسی پیشرفت و اقلام مورد نیاز بیمارستان نیروگاه به صورت مستمر و دو روز در هفته برگزار می شود.
در این جلسه همچنین هر یک از مدیران حوزه توسعه دانشگاه گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام گرفته ارائه و در خصوص مراحل خرید تجهیزات و اقلام مورد نیاز متناسب با پیشرفت فیزیکی این بیمارستان بحث و تبادل نظر و مقرر شد در جلسات آینده و به صورت مستمر گزارشی از وضعیت پیشرفت خرید تجهیزات و امکانات مورد نیاز ارائه شود.
ساخت بیمارستان نیروگاه در زیربنایی به مساحت 15134 مترمربع در هفت طبقه و با 172 تخت فعال بیمارستانی از مهرماه سال 89 آغاز و پس از توقف دوساله مجدد در سال93 شروع شد که در حال حاضر احداث ساختمان بیمارستان حدود 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برخی تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان نیز تامین شده است.
تاکنون برای احداث و تجهیز این بیمارستان هزینه ای معادل 50 میلیارد ریال از محل اعتبارات دانشگاه، خیرین سلامت و تسهیلات بانکی پرداخت شده است و پیش بینی می شود برای تکمیل این طرح 250 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است 


١٢:٤٣ - پنج شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٢٦٨٣٩    /    تعداد نمایش : ٨٢٣