چاپ        ارسال به دوست

با حضور استاندار قم؛

نخستین مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری دولتی استان قم به بهره برداری رسید


طی مراسمی با حضور استاندار قم، نخستین مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری دولتی استان قم با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان در بیمارستان نکویی به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر مظفری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم در این مراسم گفت: یکی از اقدامات مهم و تاثیرگذار دولت در قالب طرح تحول نظام سلامت توجه به امر ناباروری و درمان آن بود که مراکز ناباروری را در کشور احداث کرد.

وی عنوان داشت: استان قم دارای یک مرکز ناباروری جهاد دانشگاهی است که تا قبل از راه اندازی مرکز دولتی، زوج های جوان را به این مرکز اعزام و طی سال 95 و سه ماهه اول سال جاری، یک میلیارد و 170 میلیون تومان به عنوان فرانشیز برای آنها پرداخت کرده ایم.

دکتر مظفری عنوان داشت: برای راه اندازی مرکز ناباروری دولتی استان قم، 2 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت که تجهیزات به کار گرفته شده در آن مجهزترین و بهترین تجهیزات روز دنیا است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به هزینه های درمان در این مرکز گفت: به گونه ای برنامه ریزی شده که زوج های جوان تنها 15 درصد هزینه درمان را پرداخت کنند و 85 درصد مابقی را نیز ما متقبل خواهیم شد.

وی در ادامه به میزان مطالبات دانشگاه علوم پزشکی قم از بیمه ها اشاره کرد و گفت: این مطالبات موجب شده که کارانه پزشکان و پرستاران در استان قم 10 پرداخت نشود و با وجود این موضوع هیچ خدمتی در مراکز درمانی قم تعطیل نشده است.
 


٠٨:٥٢ - شنبه ٧ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٢٧٣٧٥    /    تعداد نمایش : ٦٠٢