چاپ        ارسال به دوست

معاون استاندار قم عنوان کرد

سند جامع سلامت در حقیقت نوعی فرهنگ سازی است/لزوم برنامه ریزی برای داشتن جامعه بانشاط


معاون استاندار قم با اشاره به تدوین سند جامع سلامت گفت: سند جامع سلامت در حقیقت فرهنگ سازی است که همه ما به این موضوع نیاز داریم و باید از آن زندگی سنتی در این مقوله رها شویم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، احد جمالی در جلسه تدوین سند سلامت استان گفت: بحث هایی که در این زمینه انجام شد، در راستای موضوعات پدافند غیرعامل بوده که بسیار مهم است.
وی بیان داشت: هر چه تکنولوژی پیشرفته تر شده، زندگی ما انسان ها هم پیچیده تر می شود و از این رو نیاز به برنامه ریزی دقیق برای سالم تر زندگی کردن داریم.
معاون استاندار قم ابراز داشت:  مقوله سلامت فردی و اجتماعی مرهون این موضوع است که فهم لازم را پیدا کنیم و بتوانیم با برنامه جامع به نتیجه مطلوب برسیم.
جمالی با تاکید بر رها شدن از زندگی سنتی گفت: یکی از بحث های اساسی جامعه این است که متاسفانه عادت به زندگی سنتی کرده ایم، یعنی جرات و اقتدار لازم در راستای تغییر کمتر در ما دیده می شود.
وی با اشاره به تدوین سند جامع سلامت گفت: سند جامع سلامت در حقیقت فرهنگ سازی است که همه ما به این موضوع نیاز داریم و باید از آن زندگی سنتی در این مقوله رها شویم.
معاون استاندار قم افزود: یکی از شاخص های توسعه یافتگی جوامع این موضوع است که فرهنگ سازی شده باشد و امیدواریم با نهادیه شدن سند جامع سلامت در کشور فرهنگی ایران به نتایج مطلوب برسیم.
جمالی گفت: همه باید تلاش کنیم تا جامعه هر چه بیشتر به سوی نشاط و امید بیشتر حرکت کرده تا به یک حرکت هماهنگ و جامع برسیم.
 


١٣:٥٤ - شنبه ١٦ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٢٨٦٠٨    /    تعداد نمایش : ٤٥٤