چاپ        ارسال به دوست

ساختمان جدید دانشکده و سلامتکده طب ایرانی افتتاح شد

طی مراسمی با حضور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، ساختمان جدید دانشکده و سلامتکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی قم به بهره برداری رسید.

 

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، این مراسم امروز و با حضور دکتر امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه مجلس، دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم و قائم مقام وزیر بهداشت، دکتر خدادوست مدیرکل دفتر طب سنتی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دیگر مسئولان و خیران قمی برگزار شد.

 

این ساختمان در 1600 متر مربع و در شش طبقه توسط خیر محترم حاج محمد کریمی ثابت احداث شده که برای آن 5 میلیارد تومان اعتبار توسط ایشان هزینه شده است.

 

این ساختمان دارای اتاق معاینه، مطب و داروخانه و فضاهای آموزشی است که دو طبقه آن ویژه سلامتکده و درمانگاه و سه طبقه نیز ویژه مسائل آموزشی است و طبقه زیرزمین نیز فضای انبار و .... است.

 

حاج محمد کریمی ثابت خیر قمی در سخنان کوتاهی گفت: فقط خدا را شاکرم که توانستم این اقدام خیر را انجام داده و امیدوارم که خداوند قبول کند.

 

شایان ذکر است این خیر قمی علاوه بر احداث این در وقف دستگاه های دیالیز و تجهیزات پزشکی استان قم نیز نقش ارزنده ای داشته است.

 

در پایان این مراسم از خدمات و تلاش های این خیر محترم با اهدا لوح تجلیل شد.


١٤:٢٠ - شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٩٠٠٩    /    تعداد نمایش : ٦٢٣