چاپ        ارسال به دوست

برگزاری سومین جلسه کمیته استقرار میز خدمت در دانشگاه علوم پزشکی قم

سومین جلسه کمیته استقرار میز خدمت در دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد‌.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم،
طی جلسه ای با حضور معاونان و مدیران دانشگاه علوم پزشکی قم، آخرین هماهنگی ها به منظور فعالیت هر چه مطلوب تر میز خدمت برگزار شد و مباحث مد نظر مورد بررسی قرار گرفت.

این میز در راستای حقوق شهروندی در نظام اداری، کاهش مراجعه حضوری ارباب رجوع، پاسخ به درخواست ارباب رجوع بر اساس اطلاع رسانی دستگاه و اعلام زمان ارائه خدمت و اعلام نتیجه در زمان دریافت درخواست از ارباب رجوع، هدایت و راهنمایی ارباب رجوع به واحدهای مرتبط در موارد ضروری پس از هماهنگی با واحدهای ذیربط و... راه اندازی شده و خدمات خواهد داد.

دکتر اکرمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم در این جلسه گفت: میز خدمت به صورت الکترونیکی و غیر الکترونیکی فعال بوده و در راستای تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی در نظام اداری خواهد بود.

وی عنوان داشت: بخش میز خدمت در سایت دانشگاه علوم پزشکی قم نیز راه اندازی تا ارباب رجوع از آن طریق نیز بتوانند اقدام به دریافت خدمت کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: نیرویی که برای میز خدمت معرفی شده، تمامی آموزش های لازم را در راستای هماهنگی و خدمات رسانی به ارباب رجوع دیده است و آشنا به تمامی حوزه های دانشگاه و معاونت ها خواهد بود.

انتهای پیام/

 


١٤:٤٢ - دوشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٦٢٣    /    تعداد نمایش : ٤٦٩