چاپ        ارسال به دوست

سومین دوره انتخابات مجمع خیرین سلامت استان قم برگزار شد و اعضای این مجمع معرفی شدند.

سومین دوره انتخابات مجمع خیرین سلامت استان قم با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی قم، فرماندار قم، رییس شورای شهر و جمعی از خیرین و واقفان حوزه سلامت برگزار و اعضای این مجمع و بازرسان معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر ایرانی‌خواه در سومین دوره انتخابات مجمع خیرین سلامت استان که صبح امروز در سالن شهید مطهری دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد اظهار کرد: حوزه سلامت استان با وجود تلاش‌هایی که از سوی دولت و خیرین محترم سلامت در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی صورت گرفته بود متاسفانه از وضعیت مطلوبی برخوردار نبود و در طی چهار سال اخیر تمام سعی ما این بود که غبار محرومیت از چهره این حوزه حساس زدوده شود.
وی با اشاره به اجرای پروژه‌های متعدد در بخش‌های بهداشت، درمان و آموزش در حوزه سلامت تصریح کرد: پروژه‌های زیادی با کمک دولت، خیرین  و بخش خصوصی به بهره برداری رسید و با تکمیل و بهره‌برداری از سایر طرح‌های عمرانی در آینده‌ای نزدیک شاهد ارتقا سطح ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به مردم خواهیم بود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در ادامه بیان کرد: با کمک‌های شایسته‌ای که از سوی وزارت بهداشت صورت گرفت در حوزه بیمارستانی علاوه بر بهسازی تخت‌های فرسوده، حدود 600 تخت روزآمد بیمارستانی وارد چرخه درمان استان شد و حدود 400 تخت دیگر نیز درآینده‌ای نزدیک به همت خیرین ارجمند مورد استفاده همشهریان عزیز قرار خواهند گرفت. 
وی از راه‌اندازی ظرفیت پوشش فراگیر پرونده سلامت برای تمام استان خبر داد و اظهار داشت: در حوزه بهداشت، 40 پایگاه موجود به 160 مرکز و پایگاه بهداشتی درمانی در سطح استان ارتقا یافت تا سنگ بنای نظام سلامت، حوزه بهداشت قرار گیرد.
وی به مشارکت خیرین در طرح‌های بخش سلامت اشاره کرد و گفت: نگاه مسئولین دانشگاه علوم پزشکی قم همواره رو به جلو بوده و به دنبال توسعه خدمات هرچه بیشتر این حوزه است و با برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته قصد داریم به فضل الهی و با اهتمام دولت و کمک‌های خیرین ارجمند و بخش خصوصی بتوانیم آثار سال‌ها عقب‌ماندگی را از چهره استان بزدارییم.
در پایان این جلسه پس از برگزاری انتخابات، اعضای اصلی، علی البدل و بازرسان سومین مجمع خیرین سلامت استان انتخاب شدند.

اعضای اصلی هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان قم
علی گیوه چی
دکتر حسین خاکی
سید محمدجواد آل احمد
عباس مهرابی
حسن آقاجانی
علیرضا خرمی روز
دکتر سید منصور برقعی

اعضای علی البدل هیات مدیره
عبدالله جلالی
علی نجاتی

بازرسان اصلی:
آقای علیرضا آرحیمی
آقای دکتر سعید کریم خانی زندی

بازرس علی البدل:
امیرحسین نجاتی

 


١٣:٢٥ - چهارشنبه ١٣ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٧٨٧    /    تعداد نمایش : ٦١٢