چاپ        ارسال به دوست

در جلسه ای با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم

نفرات برتر قمی المپیاد نیروهای اورژانس۱۱۵ کشور تجلیل شدند

طی مراسمی با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از نفرات برتر استان قم که در ششمین همایش المپیاد نیروهای اورژانس سراسر کشور، موفق به کسب رتبه های برتر شده بودند، تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم،
دکتر شهیدی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قم در این جلسه گفت: این المپیاد با حضور ۲۰۰ نفر از عوامل اورژانس برگزار شد که از استان قم نیز چهار نفر حضور داشتند.

وی بیان داشت: این المپیاد به صورت علمی و عملی به مدت سه روز در تهران برگزار شد که در بخش عملی و آمادگی جسمانی، استان قم موفق به کسب رتبه نخست شد.

دکتر شهیدی بیان داشت: در بخش علمی نیز استان قم موفق به کسب دو رتبه مشترک سومی شد که نشان دهنده جایگاه نیروهای اورژانس ۱۱۵ قم است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قم به اهمیت موضوع علم و مهارت اشاره کرد و گفت: توجه به افزایش دانش نیروها از جمله مسائل مهمی است که بر آن تاکید داشته و می کوشیم تا در این راستا مباحث را دنبال کنیم.

دکتر شهیدی عنوان داشت: استفاده از اطلاعات به روز و بهره گیری از مهارت های علمی از دیگر مواردی است که نباید مورد غفلت واقع شود که از این رو می کوشیم در این زمینه نیز با استفاده از پتانسیل های موجود اورژانس علمی و عملی داشته باشیم.

دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش های نیروهای اورژانس، کسب رتبه های برتر توسط اورژانس قم در المپیاد اورژانس کشور را تبریک گفت.

وی افزود: توجه به درجات علمی و مباحث مهم در این راستا و همچنین آموزش امر مهمی است که نباید لحظه ای مورد غفلت قرار گیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم به موضوع اخلاق حرفه ای اشاره کرد و گفت: اورژانس از جمله دستگاه هایی است که مورد اعتماد مردم است و از این رو در رعایت اخلاق حرفه ای و نوع ارتباط گیری با مردم باید همواره الگو باشد.

دکتر ایرانی خواه به اهمیت صرفه جویی و درست مصرف کردن اشاره کرد و گفت: در این زمینه همگان مسولیت داریم تا بازنگری صورت گرفته و در مصرف منطقی بکوشیم.

در پایان این جلسه از برترین های قمی المپیاد اورژانس کشور و مسولان واحد آموزش مرکز فوریت های پزشکی استان قم تجلیل شد.

انتهای پیام/

 

 


١٠:٤٦ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٣٠٠٠٩    /    تعداد نمایش : ٨٠٨