چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه اسامی پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی تاریخ 29 آذر 97 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

با توجه به عدم احراز شرایط تعدادی از داوطلبان دعوت شده در مرحله اول بررسی مدارک آزمون استخدام قراردادی مورخ 29 آذر 97، بدینوسیله از افراد لیست پیوست دعوت می گردد با دردست داشتن کلیه مدارک به نشانی: قم – خیابان ساحلی- دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم – طبقه سوم-اداره  کارگزینی- واحد استخدام مراجعه نمایند.
عدم مراجعه در تاریخ ذکر شده به منزله انصراف از آزمون قراردادی خوهد بود.

 

لیست اسامی


خواهشمند است:
1-    تصویر تمامی مدارک در برگه های مجزا در سایز ( 4 (A تهیه گردد.
2-    کلیه مدارک مورد نظر کامل باشد .کارگزینی از پذیرفتن مدارک ناقص( به جهت جلوگیری از احقاق حقوق شما داوطلبین عزیز) معذور است.

 

  مدارک مورد نیاز:
1-4 قطعه عکس پشت نویسی شده
2-اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه داوطلب و همسر(در صورت تاهل)
3-اصل و تصویر کارت ملی داوطلب و همسر ( در صورت تاهل)
4-اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه آقایان)
5-اصل و تصویر مدارک دال بر ایثارگری (ویژه داوطلبان ایثارگر) ( داوطلبان دارای سهمیه 25درصد با معرفی نامه از سازمان بنیاد شهید و امورایثارگران استان قم).( اصل و تصویر شناسنامه فرد ایثارگر).
6-اصل و تصویرآخرین  مدرک تحصیلی (و  مدرک تحصیلی پایین تر در رشته های مشروط ذکر شده در آگهی)
7-مدارک دال بر معلولیت (ارائه گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی استان قم)
8-اصل و تصویر گواهی پایان طرح یا معافیت ویژه رشته های مشمول قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان (رشته های اجباری).
9-اصل و تصویر گواهی پایان طرح (در صورت گذراندن طرح ) و یا گواهی اشتغال به طرح در واحدهای تابعه ویژه رشته های اختیاری.
10-گواهی اشتغال به طرح برای کسانی که تمدید طرح نموده اند و یا بدون ضریب در حال خدمت هستند حتی در دانشگاه های دیگر (به تاریخ سال 97).
 11-گواهی مبنی بر موافقت با انصراف از طرح برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح اختیاری که طرح خود را در سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت ( غیر از محل جغرافیا خدمت ) می گذرانند. (به تاریخ سال 97).
تبصره : (داوطلبانی که در مراکز آموزشی درمانی استان قم فعالیت می کنندگواهی مربوطه را از مرکز محل خدمت و داوطلبانی که در مراکز غیر آموزشی درمانی فعالیت می کنند گواهی مربوطه را بایستی از معاونت مربوطه دریافت کنند( معاونت درمان، آموزشی،دانشجویی و ...)
12-کاربرگ مربوط به انصراف قطعی از تحصیل برای مشمولین بند 7- تذکرات مهم در خصوص شرایط عمومی.
13- گواهی اشتغال از مرکز محل خدمت به همراه فرم خلاصه سوابق و احکام قراردادی ویژه شاغلین قراردادکارگری و قرارداد کار معین برای محاسبه و کسر سن  (به تاریخ سال 97)
14-لیست سوابق بیمه ممهور به  مهر سازمان تأمین اجتماعی به همراه گواهی مدت کارکرد مرتبط با شغل مورد تقاضا با ذکر تاریخ شروع و پایان از واحد محل خدمت ویژه شاغلین شرکتی تخصصی (برای محاسبه و کسر سن) (به تاریخ سال 97) .
15- داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه 5 درصد : ارائه گواهی از معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه و مدیریت و منابع انسانی جهاد کشاورزی و یا ستاد مشترک نیروهای مسلح در خصوص کارکنان پایور نیروهای مسلح و نیروی وظیفه و شناسنامه فرد ایثارگر.

16-مدارک دال بر بومی (ارائه یکی از مدارک ذیل الزامی است).
الف ) ارائه اصل و تصویر شناسنامه داوطلب یا همسر داوطلب (محل تولد داوطلب یا همسرداوطلب  شهرستان یا استان قم باشد).
ب )  ارائه گواهی معتبر از محل اشتغال فعلی یا بازنشستگی همسر، پدر یا مادر(ویژه پرسنل نیروهای مسلح یا کارکنان دولت).
•    اصل و تصویر حکم بازنشستگی( پیمانی یا رسمی یا نیروهای مسلح) پدر، مادر، همسر به انضمام گواهی بازنشستگی از محل خدمت (به تاریخ روز با قید محل خدمت بازنشستگی) جهت افراد بازنشسته.
•    گواهی اشتغال از محل خدمت(به تاریخ روز با قید محل خدمت) به انضمام آخرین حکم کارگزینی پیمانی یا رسمی یا نیروهای مسلح : پدر، مادر، همسر جهت افراد شاغل.
•    اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه فرد شاغل یا بازنشسته .
ج) ارائه گواهی از آموزش و پرورش محل تحصیل (محل تحصیل داوطلب 4 سال متوالی یا متناوب ( ابتدایی – راهنمایی – دبیرستان – پیش دانشگاهی شهرستان قم یا استان قم باشد).
د) ارائه ریز سوابق بیمه ممهور به مهرسازمان بیمه گرجهت داوطلب ، پدر ، مادر یا همسر وی
•    گواهی سابقه پرداخت حق بیمه از شعب پرداخت حق بیمه ممهور به مهر سازمان بیمه مربوطه (داوطلب ، پدر ،  مادر و یا همسر داوطلب حداقل 4 سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان یا شهرستان قم داشته باشند).
•     اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه فرد بیمه شده
17–مدارک قابل ارائه برای داوطلبانی که دارای شرایط سنی نمی باشند و برای کسر از سن قابل قبول است.
الف) داوطلبین قراردادی شاغل (پزشک خانواده – قرارداد مشاغل کارگری  حداکثر به میزان 15 سال  طبق سابقه بیمه  ارائه ریز بیمه ممهور به مهرسازمان تامین اجتماعی).
ب) کارمندان شرکتی شاغل که به صورت غیر مستقیم و از طریق شرکت پیمانکاری طرف قرارداد با دانشگاه و سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به خدمت اشتغال دارند (حداکثر به میزان 15 سال طبق سابقه بیمه  ارائه ریز بیمه ممهور به مهر سازمان تامین اجتماعی).
ج) افراد خانواده معظم شهداء ( خواهر ، برادر، پدر و مادر شهید ) تا میزان 5 سال به شرط ارائه گواهی از سازمان بنیاد شهید کل .
د) سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که به صورت قراردادی تمام  وقت اعم از ( قراردادکار معین ، پزشک خانواده و مشاغل کارگری ) در دانشگاه یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت و یا شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد به خدمت اشتغال داشته اند و در تاریخ آزمون با موسسه قطع همکاری نموده اند حداکثر به میزان 5 سال ( طبق سابقه بیمه) ممهور به مهر سازمان تامین اجتماعی.
و) سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان 5 سال .
ه)رزمندگان دارای کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه ، به میزان مدت حضور در جبهه.
ی)جانبازان ، آزادگان ، فرزندان و همسر شهدا ،فرزندان و همسر جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر ، فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

**تذکر بسیار مهم:
لیست اعلام شده با توجه به عدم احراز شرایط تعدادی از داوطلبان در مرحله اول ، به منظور انتخاب به (میزان یک و نیم برابر  برای رشته های فاقد مصاحبه و سه برابر برای رشته های دارای مصاحبه ) و صرفا جهت بررسی اولیه مدارک افراد و به صورت موقت بوده و طبق مفاد آگهی منتشرشده مسئولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی بر عهده شخص داوطلب بوده و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط آنها در آزمون محرز نگردد ، اولویت افراد کان لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان دارای شرایط، پذیرش انجام خواهد گردید. بدیهی است در صورت تغییر اولویت داوطلبان دعوت شده ،دعوت از سایر داوطلبان از طریق همین سایت و یا تماس تلفنی انجام خواهد شد.لازم به ذکر است لیست نهایی جهت انجام مراحل گزینش و انجام  مصاحبه  در رشته های شغلی مربوطه متعاقبا از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.


٠٩:٥٨ - سه شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٣١٦٥١    /    تعداد نمایش : ٣٦٢٥