چاپ        ارسال به دوست

آیین تجلیل از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شدطی مراسمی با حضور دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، از بازنشستگان این دانشگاه تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم،
دکتر ابوالفضل ایرانی خواه در این مراسم گفت: بازنشستگی در حقیقت پایان کار نیست، بلکه تغییری در روند زندگی انسان ها به شمار می رود که در عرصه دانشگاه علوم پزشکی قم، بازنشستگان طی 30 سال در عرصه سلامت، امنیت و آسایش جامعه تلاش می کنند که زحمات آنها همواره قابل تقدیر است.

وی عنوان داشت: مسئولان باید همواره قدردان زحمات بازنشستگان باشند و برگزاری این جلسات نیز به همین منظور است که وظیفه خود دانسته و تلاش خواهیم کرد هر ساله چنین مراسمی را برگزار کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم به تجربه های بازنشستگان اشاره کرد و گفت: در هر دستگاهی نیروی انسانی مهمترین بخش آن مجموعه به شمار می روند و اگر آن دستگاه از بهترین و مجهزترین سیستم ها نیز بهره مند باشد، اما از نیروی انسانی توانمند برخوردار نباشد، قطعا موفق نخواهد بود.

دکتر ایرانی خواه تاکید کرد: باید از ظرفیت و پتانسیل بازنشستگان استفاده کرده و بدانیم که این عزیزان دارای توانایی های بسیاری بوده که باید از توان فکری آنها استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: علاوه بر سلامت جسم باید به سلامت روح و روان بازنشستگان نیز توجه شود و از این رو باید کانون های بازنشستگی در این عرصه برنامه ریزی دقیقی داشته باشند.

همچنین در این مراسم دکتر راهبر معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این مراسم گفت: برگزاری چنین جلساتی به جز وظایف قانونی، وظیفه شرعی و عرفی ما به شمار می رود و همواره قدردان زحمات و تلاش های شما بازنشستگان در طول 30 سال زحمتی که کشیده اید هستیم.

وی تاکید کرد: تلاش های شما همواره مورد تقدیر است و از سوی دیگر بهره گیری از نظرات کارشناسی بازنشستگان برای ما اهمیت دارد که از آن استفاده خواهیم کرد.

رسول مرادپور مدیر صندوق بازنشستگی استان قم نیز در این مراسم گفت: 13 هزار و 500 هزار نفر در استان قم عضو این صندوق هستند که 590 نفر از آنها مربوط به دانشگاه علوم پزشکی قم است.

وی بیان داشت: در راستای خدمات رسانی فرهنگی و اجتماعی به بازنشستگان علاوه بر خدمات مالی و تسهیلات بانکی، طرح در خانه نمانیم، جشنواره های ورزشی، سفر به سراسر کشور و... را نیز مد نظر قرار داده ایم تا بتوانیم همواره جامعه ای شاداب و با نشاط داشته باشیم.

 

 


١٤:١٣ - پنج شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٣١٨٣٦    /    تعداد نمایش : ٤٤٥