چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد

آماده باش کامل مراکز درمانی و اورژانس قم/پیش بینی لازم بهداشتی درمانی در صورت بروز سیل

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: تمامی مراکز درمانی و اورژانس قم در حالت آماده باش کامل در آمده و در صورت بروز سیل در قم، پیش بینی های لازم درمانی بهداشتی انجام شده است.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر ابوالفضل ایرانی خواه با اشاره به بارندگی های اخیر در استان قم و همچنین وقوع سیل در برخی استان ها گفت: برنامه ریزی ها و اقدامات لازم بهداشتی درمانی در خصوص بروز سیل در استان انجام شده است و تمامی نیروها در آماده باش کامل هستند.

وی ابراز داشت: اکیپ کامل بهداشتی درمانی و همچنین پزشکان متخصص و فوق تخصص در استان حضور دارند تا در صورت بروز مشکل به سرعت خدمات رسانی کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اهمیت دپوی دارو گفت: دپوی داروی مورد نیاز در مراکز بیمارستانی انجام شد، تا در زمان وقوع سیل نیاز به جا به جایی دارو در سطح شهر نباشد و تمامی پیش بینی های لازم در این خصوص انجام شده است.

دکتر ایرانی خواه با اشاره به خدمات اورژانس گفت: اورژانس پیش بیمارستانی و بیمارستانی استان نیز در حالت آماده باش هستند و اکیپ های بهداشتی نیز آماده امد تا در صورت بروز سیل اقدام به خدمات رسانی بهداشتی کنند.


١٤:٢٧ - شنبه ١٠ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٠٥٣    /    تعداد نمایش : ٤٨٨