چاپ        ارسال به دوست

رکورد زنی بالگرد اورژانس قم در نصف روز/۳ ماموریت پی در پی و انتقال ۱۳ مصدوم بدحال
 بالگرد اورژانس که امروز پنجشنبه هشتم فروردین ماه دو بار برای انتقال مصدومان حوادث جاده ای به پرواز در آمده بود، در سومین ماموریت نیز به بخش خلجستان رفت.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، مهدی فراهانی سخنگوی اورژانس قم در این خصوص گفت: بالگرد اورژانس قم امروز در نخستین ماموریت خود به جاده قم سلفچگان رفت و مصدومان حادثه واژگونی پراید را که پنج نفر بودند به بیمارستان شهید بهشتی قم منتقل کرد.

وی افزود: همزمان با خارج کردن مصدومان از بالگرد، مجدد در محور سلفچگان ساوه، بر اثر یک حادثه رانندگی پنج مصدوم بدحال بر جای ماندند، که مجدد بالگرد اورژانس به پرواز در آمده و اقدام به انتقال مصدومان به بیمارستان کرد.

سخنگوی اورژانس قم ادامه داد: در هنگام انتقال این مصدومان که قرار بود به بیمارستان شهید بهشتی قم منتقل شود، تصادف سوم در بخش خلجستان قم رخ داد، که بالگرد اورژانس مصدومان حادثه دوم را به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل و به سرعت به سمت تصادف سوم رفت.

فراهانی افزود: این حادثه نیز سه مصدوم بدحال به همراه داشت که عوامل اورژانس در حال انتقال آن مصدومان به بیمارستان هستند.

سخنگوی اورژانس قم گفت: انتقال ۱۳ مصدوم بد حال و انجام سه ماموریت پی در پی توسط اورژانس هوایی استان قم، یک رکورد به شمار آمده که نشان دهنده اهمیت فعالیت اورژانس هوایی استان قم است.

 

 


١٤:٤٠ - شنبه ١٠ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٠٥٦    /    تعداد نمایش : ٥٣٥