چاپ        ارسال به دوست

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم تاکید کرد

لزوم همکاری مدیران برای رفع مشکلات/از کارگروه های مشورتی استقبال می کنمسرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم تاکید کرد

 

لزوم همکاری مدیران برای رفع مشکلات/از کارگروه های مشورتی استقبال می کنم

 

 

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم تاکید کرد

لزوم همکاری مدیران برای رفع مشکلات/از کارگروه های مشورتی استقبال می کنم

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: از کارگروه های مشورتی استقبال می کنم و امیدواریم که با کمک همدیگر در راستای رفع مشکلات گام برداریم.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر محمدرضا قدیر امروز با حضور در دفتر دکتر امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه بهداشت و درمان و سلامت جامعه، یک حوزه پیچیده و چند وجهی است که با کمک همدیگر می توان مشکلات آن را برطرف کرد.

 

وی بیان داشت: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نقش موثری در پیگیری و رایزنی های کلان برای رفع مشکلات دارند که دست یاری به سمت نمایندگان دراز می کنیم.

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم تصریح کرد: کارگروه های مشورتی در دفتر نماینده مردم قم تشکیل شده، که این کارگروه ها در راستای پیگیری مسائل و مشورت دادن، قدم بر می دارند که از آنها استقبال کرده و بسیار مفید است.

 

دکتر امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با اشاره به وضعیت موجود در کشور گفت: وضعیت به گونه ای است که باید همگان دست یاری به هم داده تا بتوانند مشکلات را برطرف کنند و ما نمایندگان نیز با تمام توان در رفع این مشکلات و پیگیری مسائل تلاش خواهیم کرد.

 

وی گفت: در حوزه درمان مشکلاتی وجود دارد که این کارگروه ها به عنوان مشاور، می توانند کمک کنند تا با همکاری یکدیگر، آنها را به حداقل برسانیم.

 

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمات انجام شده در حوزه توسعه زیرساخت ها گفت: از نظر کمی مشکلات تاحدودی برطرف شده اما توجه به بعد کیفی کارها نیز مهم است که با مدیریت دکتر قدیر و تیم همراه، امیدواریم برطرف شود.

 

 

 


١٢:٠٠ - سه شنبه ١٦ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣٨٧٩    /    تعداد نمایش : ٢٤٨