چاپ        ارسال به دوست

قدردانی وزیر بهداشت از خدمات رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم

دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از خدمات و تلاش های دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم قدردانی کرد.

 

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، این لوح تقدیر با حضور دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، دکتر امیرآبادی و حجت الاسلام ذوالنور نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی، مهندس صادقی استاندار قم، توسط دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در حاشیه افتتاح بیمارستان شهدا قم به دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم اهدا شد.

در این لوح آمده است:

🔸بسمه تعالي

برادر ارجمند جناب آقاي دکتر ابوالفضل ایرانی‌خواه

رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم

موفقیت‌های ارزنده دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم در دولت تدبیر و امید، نمونه‌ای راستین از خدمتگزاری صادقانه، مدیریت عالمانه و مسئولیت‌پذیری متعهدانه جنابعالی، معاونان و همکاران محترم آن مجموعه است. 

آثار و برکات این اقدامات در ارتقای سطح سلامت شهروندان، توسعه  خدمات بهداشتی و درمانی و بهبود آموزش و پژوهش علوم پزشکی شهر مقدس قم، به‌یقین در اذهان مجاوران حرم کریمه اهل بیت(س) جاودان خواهد ماند.

ضمن عرض تبریک برای کسب این موفقیت‎های ارزشمند و تقدیر از زحمات بی‌دریغ جنابعالی و همکاران پرتلاش‎تان، توفیق روز افزون‎تان را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران و هموطنان شریف، از درگاه حضرت احدیت خواهانم.

                                                                                     دكتر سيدحسن هاشمی

                                                                          وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی


١٣:٢٧ - پنج شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩١٨١    /    تعداد نمایش : ٤١