چاپ        ارسال به دوست

رئیس جدید بیمارستان شهدا قم منصوب شد

با حکم رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر وحید دامن پاک به عنوان رئیس جدید مرکز آموزشی درمانی شهدا قم منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم امروز در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های دکتر شیدائیان رئیس سابق مرکز گفت: تلاش های گسترده ای در راستای بهره برداری و دایر شدن بیمارستان انجام شده که جا دارد از زحمات همه عزیزان قدردانی کنیم.
وی بیان داشت: با همه مشکلاتی که وجود داشت اما اجازه داده نشد که خدمات رسانی درمانی به مردم مختل شود که قدردان زحمات و تلاش های همگان هستیم و امیدواریم که با تلاشی که مسئولان امر انجام می دهند، هر چه سریعتر مشکلات برطرف شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم همچنین به فعالیت بیمارستان الزهرا(س) اشاره کرد و گفت: این بیمارستان سال ها با حمایت واقف محترم فعالیت کرد اما به دلیل فقدان استانداردهای لازم و عدم امکان بازسازی و بهسازی آن طبق نظر فنی کارشناسان مربوطه، تعطیل و خدمات بیمارستانی به بیمارستان شهدا قم منتقل شد.
دکتر ایرانی خواه بیمارستان شهدا در خدمت مردم نیروگاه است ابراز داشت: هیچ گاه نام حضرت زهرا(س) از آن مرکز جدا نشده و پایگاه اورژانس 115 قم در آنجا فعال بوده و طی هفته های آینده درمانگاه بیمارستان هم دایر می شود.
دکتر پرهام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های دکتر شیدائیان و آرزوی موفقیت برای دکتر دامن پاک گفت: انتظار است این مرکز فعالانه برنامه ها را دنبال کرده و در خدمت همشهریان باشد.
وی بیان داشت: بیمارستان شهدا دارای ظرفیت های بسیاری است که باید از تمام این ظرفیت ها استفاده کنیم و بخش های جدید بیمارستان نیز راه اندازی شود.
در پایان این مراسم از خدمات دکتر شیدائیان با اهدا لوحی تقدیر و دکتر دامن پاک به عنوان رئیس جدید بیمارستان شهدا قم معرفی شد.


١٥:١٩ - سه شنبه ٢ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٩٠٣    /    تعداد نمایش : ٦٧