چاپ        ارسال به دوست

کسب رتبه برتر توسط بیمارستان شهید بهشتی قم در جشنواره ملی خود مراقبتی و آموزش بیمار

بیمارستان شهید بهشتی قم توانست در بین مراکز درمانی کشور، رتبه برتر را در سومین جشنواره ملی خود مراقبتی و آموزش بیمار کسب کند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم،
ششمین سمپوزیوم علمی و سومین جشنواره ملی خود مراقبتی و آموزش بیمار در مردادماه سال جاری در سالن همایش امام خمینی (ره) تهران برگزار شد که در این جشنواره بیمارستان شهید بهشتی قم، حائز رتبه برتر شد.

بنابر این گزارش یک ماه قبل از زمان برگزاری جشنواره، با دعوتی که از سوی دبیرخانه جشنواره از تمامی مراکز درمانی، نهادها و انجمن های مرتبط با آموزش بیمار در سراسر کشور انجام شد.

بسیاری از مراکز استان های کشور به منظور شرکت در بخش داوری آثار و عملکرد واحدها در مرکز تحقیقات ضایعات نخاعی مجتمع درمانی امام خمینی(ره) حاضر شدند و به شرح دستاوردها، اقدامات و فعالیت ها پرداختند که توسط 10 نفر از داوران جشنواره که از اعضای هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی بودند مورد ارزیابی قرار گرفتند.

واحد آموزش بیمار مجتمع آموزشی درمانی شهید بهشتی (ره) به عنوان تنها مرکز شرکت کننده از استان قم در جشنواره و بخش داوری آثار، در بین شرکت کنندگان در جشنواره به کسب مقام برتر در زمینه آموزش بیمار در سطح کشور نائل شود و با اهدا لوح از ریاست مرکز تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است از بین تمامی مراکز، انجمن ها و نهادهای شرکت کننده، 10 مرکز به عنوان مرکز برتر در سطح کشور معرفی شدند و در زمان اختتامیه جشنواره با اهدای لوح سپاس از آنها تقدیر به عمل آمد.

کارشناس مسئول آموزش بیمار دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مرکز طبی کودکان، گروه خیریه دانشجویی دلخند، مرکز درمانی رضوی مشهد، مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی قم  و ...  به عنوان مراکز و نهادهای برتر در سطح کشور در زمینه استقرار و توسعه برنامه های آموزش بیمار و خودمراقبتی معرفی شدند.

 

 
١١:١٨ - پنج شنبه ١١ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٩٦٨    /    تعداد نمایش : ٣٧