چاپ        ارسال به دوست

با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم صورت گرفت؛

اعطای اعتبارنامه منتخبین انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری قم
آیین اعطای اعتبارنامه منتخبین پنجمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، پنجمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری قم، همزمان با سراسر کشور در قم برگزار شد که در نهایت، منتخبین جامعه پرستاری استان انتخاب شدند.

آیین اعطای اعتبارنامه منتخبین پنجمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری قم امروز با حضور دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر عادلی رئیس سازمان نظام پرستاری، دکتر پرهام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم، اعضای منتخب و هیئت مدیره سابق سازمان نظام پرستاری برگزار شد.

دکتر ابوالفضل ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، در این مراسم ضمن تبریک به اعضای منتخب گفت: جامعه سلامت یک خانواده هستند و اگر به این موضوع اعتقاد راسخ داریم باید با همدلی و همراهی یکدیگر در راستای رفع مشکلات کوشیده و موانع را برطرف کنیم.

وی تاکید کرد: مسائل درون خانوادگی را باید خودمان برطرف کنیم و نباید به دیگران مسائل به غلط تبیین شود که این موضوع نه تنها مشکلات را برطرف نکرده، بلکه بر مشکلات افزوده و همدلی در میان خانواده سلامت را از بین می برد.

دکتر عادلی رئیس سازمان نظام پزشکی استان قم نیز در این جلسه با اشاره به اعتماد جامعه پرستاری به منتخبین گفت: باید قدر این موضوع را دانسته و بدانیم که با وفاق و همدلی می توانیم در راستای پیگیری مشکلات و همگرایی جامعه سلامت بکوشیم.

وی تاکید کرد: باید به گونه ای رفتار کنیم که با اتحاد و همدلی در راستای رفع مشکلات درون خانوادگی بکوشیم و دیگران که دور از خانواده سلامت هستند، نمی توانند نظرات کارشناسی داده و مشکلات حوزه ما را برطرف کنند.

دکتر پرهام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این خصوص گفت: انتخابات در کمال صحت و سلامت و در آرامش کامل برگزار شد و سازمان نظام پرستاری به عنوان اعضای خانواده سلامت در راستای ارتقا جایگاه پرستاران می کوشند.

وی بیان داشت: دانشگاه علوم پزشکی قم در کنار سازمان نظام پرستاری است و مطالباتی که دارند را پیگیر و دغدغه خود می داند.

علی اکبر قربانی عضو منتخب پنجمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری قم نیز در این جلسه گفت: انتخابات در استان قم یکی از سالم ترین و بدون حاشیه ترین انتخابات هایی بود که برگزار شد و از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی قم که در برگزاری این انتخابات اهتمام داشتند، قدردانی می کنیم.

وی تاکید کرد: ما اعتقاد داریم که پزشک و پرستار در کنار هم و مکمل یکدیگر در راستای خدمات رسانی به مردم تلاش می کنند و سازمان نظام پرستاری نیز خود را جزو خانواده سلامت دانسته و در راستای پیگیری مباحث مربوط به حوزه پرستاران می کوشد.

در پایان این مراسم، اعتبارنامه منتخبین پنجمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری قم به آنها اعطا شد.

 

 


١٣:٠٤ - يکشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣٢٢١    /    تعداد نمایش : ٩٧٢