چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه بررسی رفع موانع تکمیل و راه اندازی بیمارستان امیرالمومنین(ع) قم/تاکید وزیر بهداشت برای پیگیری مشکلات بیمارستان امیرالمومنین(ع)


جلسه بررسی رفع موانع احداث بیمارستان امیرالمومنین(ع) قم با حضور رئیس دانشگاه و معاونین در محل بیمارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، در دیدار دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با دکتر نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، موضوع بیمارستان امیرالمومنین(ع) قم بحث و تبادل نظر شد که در آن جلسه وزیر بهداشت بر رفع و تسریع مشکلات پروژه بیمارستانی تاکید کرد.

پس از آن جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم به همراه معاون درمان و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم، با حضور در محل بیمارستان، بار دیگر تشکیل جلسه داده و مسائل مربوط به آن بیمارستان مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در جلسه ای که با وزیر بهداشت داشتیم، ایشان تاکید بر رفع مشکلات موجود بیمارستان امیرالمومنین(ع) و تسریع در روند تکمیل و آماده سازی بیمارستان با همکاری هر چه بیشتر واقف محترم را داشتند.

وی گفت: این بیمارستان به همت واقف محترم احداث شده که طبق تفاهمنامه در حال پیگیری بوده و در نهایت جزو مجموعه مجتمع بیمارستان شهید بهشتی فعالیت کرده و طبق قوانین و مقرارت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مدیریت خواهد شد.

شایان ذکر است بیمارستان 220 تختخوابی امیرالمومنین(ع) در محوطه بیمارستان شهید بهشتی در حال احداث بوده که با زیربنای 21 هزار و 430 مترمربع در 9 طبقه احداث و دارای پیشرفت بیش از 90 درصد است.

 


١٥:٢٠ - يکشنبه ١٠ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣٥٠٥    /    تعداد نمایش : ٥٨٣