چاپ        ارسال به دوست

آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد

آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طی مراسمی با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر بابک فرزین نیا به عنوان سرپرست جدید معاونت مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر محمدرضا قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در این مراسم با اشاره به نیروی انسانی در هر سازمان گفت: مهمترین سرمایه در هر سازمان نیروی انسانی آن سازمان است که باید در راستای بهره وری حداکثری آن تلاش کنیم.

وی بیان داشت: مدیر در واحدهای دانشگاه باید علاوه بر مدیریت نقش رهبر را داشته باشد تا بتواند از این طریق در زمینه توسعه کارها و هماهنگی و همدلی میان پرسنل با هدف ارائه خدمت رسانی هر چه بیشتر تلاش کند.

دکتر قدیر گفت: مدیر در مجموعه باید علاوه بر عقلانیت، عدالت نیز در کار داشته باشد و از این طریق کارها را در سیستم پیش ببرد، زمان مدیریت کوتاه و زودگذر است و باید بتوانیم در این دوران، خدمتی ماندگار از خود به جای بگذاریم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به تحریم های ناجوانمردانه دشمنان گفت: مدیریت کردن در این برهه از زمان، یک هنر است که باید مدیران با کار جهادی در راستای رفع مشکلات گام برداشته و برنامه ریزی داشته باشند.

وی با تاکید بر اصلاح فرایندها گفت: باید از این طریق و همچنین به حداقل رساندن پرتی ها در مجموعه و از سوی دیگر بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد، مباحث را پیش برده و مشکلات را برطرف سازیم.

دکتر قدیر با قدردانی از تلاش های هادی حمیدی پارسا در دوران مسئولیتش در معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه گفت: حمیدی پارسا انسانی توانمند و ارزشمند است که از وجود ایشان در بخش های مختلف دانشگاه به ویژه در حوزه بودجه استفاده خواهیم کرد و برای دکتر فرزین نیا معاون جدید نیز که انسانی فکور و دقیق در ارائه برنامه هاست، آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

دکتر عادلی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این مراسم با اشاره به حساس بودن معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه گفت: سعه صدر و آرامش، لازمه کار این معاونت است که این روحیه هم در وجود آقای حمیدی پارسا و هم دکتر فرزین نیا وجود دارد.

وی تصریح کرد: امیدواریم با همکاری و همدلی همه مجموعه های دانشگاه، این معاونت در این عرصه نیز موفق عمل کرده و به نتایج مطلوب برسد.

دکتر بابک فرزین نیا سرپرست معاونت توسعه و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این جلسه گفت: این مسئولیت را نمی توان به تنهایی پیش برد و نیازمند همکاری همه هستیم تا بتوانیم با مشورت در گسترش کارها و برنامه ریزی دقیق گام برداریم.

وی تاکید کرد: با همدلی می توانیم به یک رشد متوازن در مجموعه دست یابیم و با توسعه زیرساخت ها و جذب منابع مشکلات را برطرف کرد.

هادی حمیدی پارسا سرپرست سابق معاونت توسعه و منابع دانشگاه نیز گفت: توجه به توسعه زیرساخت ها در دستور کار قرار گرفت و با همکاری همه مجموعه دانشگاه تلاش کردیم، برنامه ها را پیش ببریم.

 

 

 

 

 

 ٠٨:٤٣ - چهارشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٣٤٢٦١    /    تعداد نمایش : ٤٦١