چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت گرامیداشت شهدای دانشگاه علوم پزشکی قم و هفته بسیج؛

«جام شهدا» در پردیس علوم پزشکی برگزار شد
به مناسبت گرامیداشت شهدای دانشگاه علوم پزشکی قم و هفته بسیج؛
«جام شهدا» در پردیس علوم پزشکی برگزار شد

مسابقات فوتسال "جام شهدا" به مناسبت گرامیداشت شهدای علوم پزشکی استان قم در مجتمع دانشگاهی پردیس برگزار شد و تیم های «هیأت رئیسه دانشگاه»، «منتخب معاونت دانشجویی»، «پرستاری A» و «پزشکی A» به رقابت پرداختند.

این تورنومنت در قالب دو مرحله نیمه نهایی و فینال میان تیم های حاضر برگزار شد که پس از انجام چهاربازی تیم پزشکی A به مقام قهرمانی رسید.

در انتهای این مسابقات به رسم یادبود کاپ هایی به تیم های حاضر اهدا شد. پیش از شروع این مسابقات که از ساعت ۱۵ آغاز شد، اعضای تیم های حاضر با حضور بر سر مزار شهدای گمنام مدفون در پردیس علوم پزشکی به مقام شامخ آنها ادای احترام کردند.

بازی نخست این مسابقات میان تیم های منتخب هییت رئیسه دانشگاه و منتخب معاونت دانشجویی برگزار شد که هئیت رئیسه موفق شد با شکست منتخب معاونت به فینال برسند.

در بازی دیگر تیم پزشکی A پرستاری A را پشت سر گذاشت و در فینال موفق شد هئیت رئیسه را شکست داده و به مقام قهرمانی برسد.

در بازی رده بندی نیز تیم پرستاری معاونت را شکست داد و سوم شد؛ همچنین تیم منتخب معاونت دانشجویی و فرهنگی به عنوان تیم اخلاق این تورنومنت شناخته شد.

مسابقات جام شهدا در حالی برگزار شدکه دکتر محمدرضا قدیر، رییس دانشگاه علوم پزشکی قم به عنوان بازیکن و رهبر تیمش به میدان رفت و به مقام نایب قهرمانی رسید.

 

 

 


٠٩:٥٩ - يکشنبه ١٠ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٣٤٣٧٠    /    تعداد نمایش : ٦٩٤