چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم به مناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمنپیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم به مناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن

بسمه تعالی
22 بهمن روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که به عنوان یوم الله در تاریخ به ثبت رسیده است، روزی که مردم ایران اسلامی دست در دست هم داده و در راستای دفاع از اسلام و برقراری نظام اسلامی لحظه ای ساکت نماندند.

بیست و دوم بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ملت بزرگ ایران است، انقلابی که از دل جامعه شکل گرفت و با رهبری حضرت امام خمینی(ره) برای از بین بردن ظلم و برقراری حاکمیت عدالت و دین برپا شد.

ملت بزرگ ایران در یوم الله 22 بهمن به دنیا نشان دادند که در زمینه دفاع از تمامیت ارضی کشور، یکپارچه شده و با تمام وجود توانستند، نظامی را در کشور حاکم کنند که امروز به عنوان الگو در دنیا مطرح است و کشورهای مختلفی از انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک انقلاب ماندگار و کارآمد یاد می کنند.

امروز بعد از گذشت 41 سال از انقلاب اسلامی، همچنان ملت بزرگ ایران نشان دادند که در دفاع از نظام، مستحکم بوده و ذره ای در اراده آنها تردید به وجود نیامده است، مراسم تشییع پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی، گوشه ای از این اراده ملی بود که بار دیگر به دنیا ثابت شد، ملت بزرگ ایران پشتیبانان نظام هستند.

طی این 41 سال، جوانان کشور به موفقیت های بسیاری در عرصه های مختلف علمی از جمله نانوتکنولوژی ها، سلول های بنیادین، دستاوردهای پزشکی همانند پزشکی هسته ای و... دست یافته اند که این موفقیت های غرور آفرین در پس تحریم های ناجوانمردانه دشمنان رقم خورد.

اینجانب ضمن عرض تبریک فرارسیدن یوم الله 22 بهمن به ملت بزرگ ایران و به ویژه جامعه خدوم سلامت که در پیشرفت و توسعه علمی کشور نقش بسزایی داشته و همچنین دانشجویان عزیز، از همه آنها به منظور شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت به عمل می آورم

 

دکتر محمدرضا قدیر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم

 

 


١٣:٣٢ - دوشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٣٥٢٦٢    /    تعداد نمایش : ٢٢٤