چاپ        ارسال به دوست

قدردانی آیت الله سعیدی از خدمات بهداشتی درمانی قم/تاکید بر خدمات رسانی گسترده

 

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و معاونین با حضور در حرم حضرت فاطمه معصومه(س) با تولیت آستان مقدس دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، آیت الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) در این دیدار ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی گفت: امام حسین(ع) دارای مسائلی اختصاصی هستند که یکی از آنها اربعین است که برای هیچ یک از ائمه معصومین(ع) به جز این امام سفارش نشده است.

 

وی عنوان داشت: عشق و علاقه مردم به امام حسین(ع) به گونه ای است که در اربعین حسینی شاهد هستیم به چه میزان مردم در راهپیمایی اربعین شرکت می کنند و از سوی دیگر استقبال از زائران نیز ارزشمند و بی نظیر است.

 

امام جمعه قم با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در استان قم به زائران حسینی گفت: در استان نیز خدمات ارزشمندی انجام می شود که در حوزه بهداشت و درمان نیز شاهد آن هستیم و قدردانی می کنیم.

 

آیت الله سعیدی با اشاره به جایگاه شهر مقدس قم گفت: قم حرم اهل بیت(ع) است و مسئولی که در قم خدمت می کند با دیگر مسئولان باید متفاوت باشد و قدر خدمت در شهر کریمه اهل بیت(ع) را بداند.

 

وی گفت: مسئولان در قم باید کمر همت را ببندند و توقع نیز همین است که با اقدامات گسترده در راستای رفع مشکلات و عقب ماندگی ها تلاش داشته باشند.

 

دکتر محمدرضا قدیر نیز در این دیدار با اشاره به فعالیت ها و خدمات صورت گرفته توسط دانشگاه علوم پزشکی قم، گفت: دانشگاه در عرصه درمان و آموزش تلاش می کند و با 2 هزار و 200 دانشجو در گسترش علم پزشکی می کوشد.

 

وی بیان داشت: در حوزه درمان نیز با توسعه زیر ساخت های درمانی تلاش کرده ایم تا سرانه تخت های بیمارستانی را ارتقا دهیم و برنامه ریزی برای توسعه امرکیفی کارها در دستور کار است.


١٣:٢٣ - دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣٩٢٠    /    تعداد نمایش : ٣٦